در اینجا پر تکرارترین سوالاتی که مشتریان فروشگاه آنلاین به طب از ما و کارشناسان مجموعه میپرسند را جمع آوری کرده‌ایم تا مشکل اینگونه سوالات برای بازدید کنندگان عزیز سایت برطرف شود.

سوالات پرتکرار برای خرید محصول از فروشگاه اینترنتی به طب

برای خرید محصول از سایت به طب آنلاین روند زیر را طی کنید:

  • وارد سایت به طب آنلاین و صفحه فروشگاه آن شوید.
  • محصول مورد نظر خود را انتخاب و تعداد آن را در سبد خرید خود مشخص کنید.
  • پس از بررسی نوع و تعداد محصول، دکمه ادامه جهت تسویه حساب را بزنید.
  • در صفحه جدیدی که پیش‌روی شما باز می‌شود، اطلاعات خواسته‌شده را به صورت دقیق پر کنید. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، کشور، استان و شهر محل سکونت، آدرس پستی دقیق و شماره تلفن همراه شماست.
  • پس از تکمیل اطلاعات دکمه ثبت سفارش را بزنید.
  • در این مرحله سفارش ثبت و شماره سفارشی برای شما تعیین می‌شود.
  • دیگر نیازی به کاری از سمت شما نیست، زیرا کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس می‌گیرند.

هزینه تمام محصولات خریداری شده از به طب آنلاین درب منزل از شما اخذ می‌شود. این کار برای اطمینان خاطر مشتریان و راحتی آن‌ها در زمان خرید برنامه‌ریزی شده است

فروشگاه به طب آنلاین هیچ هزینه‌ای بابت ارسال کالا از مشتریان خود دریافت نمی‌کند. پس در زمان تحویل کالا از پستچی هیچ گونه هزینه‌ای به جز قیمت کالا پرداخت نکنید.

به طب آنلاین نمایندگی رسمی شرکت زایسترونیک آلمان را برعهده دارد. به همین دلیل همراه با محصولات این شرکت کارت رجیستری که نشان دهنده اصالت کالاست برای شما ارسال خواهد کرد.پس برای خرید زانوبند زاپیامکس و کمربند پلاتینر حتما توجه داشته باشید که کد اصالت کالا را دریافت کنید.

به دلیل اینکه محصولات فروشگاه به طب آنلاین کالای پزشکی هستند امکان تعویض یا عودت آن‌ها وجود ندارد. زیرا طبق دستورالعمل وزارت بهداشت امکان تعویض و عودت کالاهای پزشکی ممنوع است. اما توجه داشته باشید که در صورت خرابی یا مشکل‌دار بودن کالای تحویل‌داده شده، فروشگاه محصول را به صورت رایگان برای شما تعویض خواهد کرد

برای خرید از سایت به طب آنلاین روش‌های زیر را پیش‌روی دارید:

  • ثبت سفارش در سایت
  • تماس با واحد فروش

ارتباط با کارشناسان فروش و مشاوره رایگان از طریق مکالمه پیامی در سایت

خیر. برای راحتی سفارش محصول، کافی است که در زمان خرید کالای مدنظر خود، اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق وارد کنید. همچنین می‌توانید برای سفارش با شماره تماس‌های درج شده در سایت تماس بگیرید.

ارسال کالا برای مشتری در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. البته امکان ارسال فوری به صورت روزانه نیز وجود دارد که در زمان صحبت با کارشناسان ما باید از آن‌ها درخواست کنید.

کافی است با شماره‌های درج شده در سایت تماس بگیرید و کد سفارش خود را به آن‌ها بدهید. کاشناسان ما به صورت دقیق مشخص می‌کنند که چه زمانی محصول به دست شما خواهد رسید.

محصولات شرکت زایسترونیک موجود در فروشگاه به طب آنلاین یک سال گارانتی دارند. این گارانتی شامل محصول و آداپتور آن می‌شود و در صورت خرابی به صورت رایگان برای شما ارسال خواهند کرد.