گارانتی و خدمات پس از فروش فروشگاه به‌طب آنلاین

امروزه هدف اصلی تولید کنندگان محصولات به ویژه در فضاهای پر رقابت تجاری، جلب رضایت حداکثری مشتریان است تا در این رهگذر  افزون بر ارائه خدمات بیشتر، گستره تعداد مشتریان رضایتمندشان را نیز روز به روز بیشتر کنند. در این میان ما در فروشگاه به طب آنلاین نیز بر آنیم تا با ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش محصولاتمان گامی به سوی این هدف بزرگ یعنی جلب رضایت شما برداریم.

به همین منظور ارائه گارانتی کمربند پلاتینر و گارانتی خرید زانوبند زاپیامکس در دستور کار فروشگاه قرار گرفته است. شما می‌توانید با خیالی آسوده نسبت به خرید محصول اقدام کنید. به محض خرید کالا شما تا سه ماه از گارانتی فنی تعویض کالا و خدمات پس از فروش بهرمند خواهید شد. همکاران ما در پشتیبانی فروشگاه، بدون محدودیت پاسخ‌گوی شما خواهند بود تا در صورت نیاز گزارش‌های شما در مورد نقص احتمالی کالا را دریافت و درخواستتان را در سریع‌ترین زمان ممکن در روند اجرا قرار دهند.

گارانتی و خدمات پس از فروش فروشگاه به‌طب آنلاین

شرایط قرار گرفتن محصول در گارانتی یک ساله

فروشگاه به طب آنلاین به عنوان ارائه کننده محصولات تکنولوژیک همواره می‌کوشد محصولات را با بالاترین درجه کیفیت و استاندارد به دست مصرف کننده برساند. با توجه به حساس بودن تکنولوژی به کار رفته در کمربند پلاتینر و زانو‌بند زاپیامکس ممکن است به دلایل گوناگون پیش از سه ماه دستگاه شما دچار آسیب ناشی از نوسانات یا نقص فنی شود. یکی از موارد ممکن است مربوط به نقص در آداپتور محصولات باشد که شما با مشاهده این گونه موارد می‌توانید ضمن تماس با واحد پشتیبانی نسبت به درخواست تعویض آداپتور اقدام کنید. این موارد نیز شامل گارانتی محصول در فروشگاه به طب آنلاین خواهد شد:

  • گرم شدن بیش از حد دستگاه کمربند پلاتینر یا زانوبند زاپیامکس
  • تمامی مشکلات مربوط به سیم آداپتور دستگاه
  • ایجاد سوراخ در سطح دستگاه به سبب حرارت زیاد
  • سوختن دستگاه به سبب حرارت بالا
  • نقص در عملکرد هریک از فناوری های یو- آی- سی
گارانتی و خدمات پس از فروش فروشگاه به‌طب آنلاین

تلاش ما همواره ارائه محصولاتی با کیفیت است تا شما خریدی مطمئن را با به طب آنلاین تجربه کنید. بخش پشتیبانی فروشگاه بدون محدودیت زمانی آماده دریافت گزارش‌های شما در زمینه خرابی یا نقص فنی زانوبند زاپیامکس یا کمربند پلاتینر است تا شما بتوانید بدون وقفه از این دستگاه‌های موثر استفاده کنید و روند بهبودیتان با مشکل مواجه نشود. شما می‌توانید با شماره 02191003925 تماس بگیرید تا خیلی زود درخواستتان را بررسی و نسبت به تعویض قطعه یا مرجوع کردن کالا و تحویل محصول جایگزین اقدام نماییم.

امیدواریم از فروشگاه از به طب آنلاین، باخیال راحت خرید کنید.