چگونه زاپیامکس و پلاتینر اورجینال را تشخیص بدهم؟

zaistronic زایس ترونیک

به دلیل فراوانی اجناس تقلبی در بازار، برخی از شرکت‌های تولیدکننده محصولات به فکر راهی برای اثبات اصالت کالای خود هستند. با این کار خریداران به راحتی می‌توانند محصول اصل را از تقلبی تشخیص دهند و از خرید خود مطمئن شوند.

در این راستا شرکت زایسترونیک آلمان، تولیدکننده محصولات پزشکی مانند کمربند پلاتینر و زانوبند زاپیامکس روند خاصی را برنامه‌ریزی کرده است. در این روند افراد می‌توانند تشخیص کالای تقلبی از اصل را در کمتر از 1 دقیقه مشاهده کنند. با به طب آنلاین همراه باشید تا با روند استعلام کد اصالت کالا آشنا شوید.

آشنایی با روند استعلام اصالت کالا در به طب آنلاین

فروشگاه اینترنتی به طب آنلاین نمایندگی رسمی فروش پلاتینر، زاپیامکس و دیگر محصولات شرکت زایس ترونیک آلمان را برعهده دارد. به همین دلیل با خرید از به طب آنلاین می‌توانید استعلام اصالت کالای خود را دریافت کند.

برای راحتی در انجام روند تشخیص سلامت کالا و استعلام اصل و تقلبی بودن زاپیامکس و پلاتینر، مراحل به صورت مرحله به مرحله و تصویری نشان داده می‌شود:

راهنمای استعلام کد اصالت کالا در به طب
راهنمای استعلام کد اصالت کالا در به طب
راهنمای استعلام کد اصالت کالا در به طب
راهنمای استعلام کد اصالت کالا در به طب

به همین راحتی تشخیص سلامت کالا و اصل بودن آن را پیگیری کنید. توجه داشته باشید که این روند را قبل از پرداخت هزینه انجام دهید.

چند نکته ساده اما مهم برای تشخیص کالای تقلبی از اصل؛ فریب نخورید

خرید محصولات پزشکی و دارویی به خودی‌خود بسیار مهم و حساس است. زیرا استفاده از محصولات تقلبی که تاییده‌های لازم را ندارند یا به خوبی تنظیم نمی‌شوند، تاثیر بسیار بدی روی روند درمان می‌گذارند. البته در مواردی عوارض جانبی در اثر استفاده از محصولات تقلبی دیده می‌شود.

به دلیل مشکلاتی که برخی افراد در اثر استفاده از محصولات تقلبی متحمل شده‌اند، شرکت زایسترونیک در اقدامی هوشمندانه کارت اصالت کالا را بریا محصولات خود طراحی کرده است.

ویدئو آموزشی برای تشخیص زاپیامکس و پلاتینر تقلبی و اصلی

نحوه تشخیص کالای تقلبی از اصل؛ در هنگام خرید پلاتینر و زاپیامکس حواستان جمع باشد

شاید به ذهن‌تان خطور کند که چگونه کالای اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟ به این منظور چندین نکته که حین خرید کالاها باید به آن توجه کنید را آورده‌ایم. این نکات عبارتند از:

  1. از سایت‌های فروشگاهی معتبر مانند به طب آنلاین که کارت اصالت کالا را همراه با محصول برای شما ارسال می‌کنند، خریداری کنید.
  2. قبل از تحویل کالا، کارت رجیستری را بررسی و استعلام کد اصالت کالا را در سایت زایسترونیک چک کنید.
  3. ارسال کالا به سراسر ایران رایگان است پس هزینه‌ای بابت دریافت آن پرداخت نکنید.
  4. هزینه محصول درب منزل از مشتری دریافت می‌شود، از پرداخت وجه به صورت اینترنتی خودداری کنید.

شرکت زایسترونیک آلمان و همچنین فروشگاه به طب آنلاین در قبال محصولاتی که کارت استعلام کد اصالت کالا ندارند، هیچ گونه تعهدی ندارند. پس در زمان خرید کالاهای زایس ترونیک از سایت‌های داخلی به کارت رجیستری آن‌ها توجه کنید.

از تفاوت در مشخصات ظاهری و نوع کارکرد پلاتینر و زاپیامکس اصلی با تقلبی موارد زیر مشخص است:

پس با این اوصاف تشخیص سلامت کالا و اصل و تقلبی بودن آن کار سختی نیست.

خرید از ما فقط با شماره سریال اصالت کالا

خرید آنلاین به همراه کارت اصالت کالا