مقالات

مزایای پلاتینر؛ جریان زندگی بدون کمردرد با استفاده از کمربند پلاتینر

مزایای پلاتینر

مزایای پلاتینر چیست و چگونه دردها‌ی کمر را کاهش می دهد؟ تفاوت این کمربند با دیگر کمربندهای طبی چیست؟ در این مقاله مجله به طب یکی از به روزترین محصولات شرکت آلمانی و معتبر زایس ترونیک را بررسی می‌کنیم. شما در این مقاله با مزایای این کمربند محبوب آشنا می‌شوید.

کمر بند پلاتینر با سه تکنولوژی، به سرعت گوی سبقت را از کمربندهای طبی دیگر ربود. این سه تکنولوژی اولتراسوند (Ultrasound)، انفرارد (Infrared) و کِلاک پالس (Pulse Clock) هستند که در کاهش درد و درمان انواع کمر درد موثرند. در این مقاله از به طب آنلاین با کمربند پلاتینر بیشتر آشنا خواهید شد و اطلاعات کاملی درباره مزایا، عوارض و نحوه خرید آن به دست خواهید آورد.

استفاده از مزایای پلاتینر؛ با کارکر پلاتینر آشنا شوید

کمربند UIC پلاتینر را نباید با یک بریس طبی اشتباه گرفت. کمربند پلاتینر علاوه بر ویژگی‌های عمومی برخی دیگر از کمربندها فاکتورهای منحصر به فردی را همراه خود دارد. تکنولوژی نوین التراسوند، انفرارد و کلاک پالس نوین به همراه رویکرد توانبخشی، از ویژگی های این کالاست. هدف کلان کمربند پلاتینر تسکین درد از طریق حرارت و افزایش خون ‌رسانی در اندام‌های کمر و در نهایت بهبود عملکرد حرکتی است. پلاتینر متشکل از کمربندی چسبی به همراه کابل و آداپتور است که توسط شرکت زایس ترونیک آلمان عرضه می‌شود. این دستگاه به راحتی با برق شهری کار می‌کند. این سه فناوری در تجهیزات مختلف پزشکی، تشخیصی و فیزیوتراپی استفاده می‌شوند و کارکردهای مختلفی دارند. به گونه‌ای که عمل بلاک عصبی، سرعت جریان خون، ماساژ عضلات و ترمیم سلول‌ها به وسیله این تکنولوژی‌ها انجام خواهد شد.

مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی(Required)
شما به کدام درد مبتلا هستید؟!(Required)

مزایای پلاتینر استفاده از تکنولوژی UIC

مهم‌ترین مزایای پلاتینر؛ فیزیوتراپی خانگی خودتان را داشته باشید

پلاتینر یک روش غیرتهاجمی برای کمر درد است و در مقایسه با درمان‌های تهاجمی مثل جراحی دیسک کمر یا کمتر تهاجمی مانند ازون‌تراپی، روشی کاملا بی‌خطر و بدون عوارض است. کمربند پلاتینر اگر در مراحل ابتدایی کمر درد استفاده شود، شاید بتواند از پیشرفت آسیب این ناحیه جلوگیری کند و دیگر هیچ‌گاه نیازی به جراحی دیسک کمر نباشد. هزینه تهیه Platiner بسیار کمتر از هزینه جراحی دیسک کمر است و نیازی به تحمل فشارهای روحی و استرس عمل جراحی نیز وجود ندارد.

 همچنین با استفاده از پلاتینر، دیگر دوران نقاهت و سختی‌ها و استراحت طولانی‌مدت آن که روال زندگی عادی شما را مختل می‌کند، وجود نخواهد داشت. این کمربند راه حل مناسبی برای دیگر روش های درمانی کمردرد است شما را از مشکلات رفتن به فیزیوتراپی رهایی می بخشد. مشکلاتی شامل صرف وقت و هزینه بسیار که در مورد کهنسالان حساسیت بیشتری می‌یابد.

درمان کمرد بدون داروهای شیمیایی با استفاده از مزایای پلاتینر

در زمینه فواید پلاتینر به موضوع عوارض این محصول برمی خوریم. این سوالی است که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را مشغول کند. در روش‌های دارویی، نگرانی هایی در باره مسمومیت های ناشی از مواد شیمیایی وجود دارد. عوارض داروها بر همگان آشکار است. به خصوص پس از بالارفتن سن، این عوارض بیشتر خودش را نشان می‌دهد. پس باید به دنبال روش‌های جایگزین بود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، راه جایگزین برای کاهش درد کمر به جای استفاده از داروهای شیمیایی در دسترس قرار دارد. در این زمینه می‌توان از مزایای پلاتینر بهره‌مند شد. کمربند پلاتینر مبتلایان به انواع دردهای کمر را از مصرف دارو بی‌نیاز خواهد کرد. پلاتینر هیچ‌گونه عوارض و خطری برای شخص استفاده کننده ندارد. بنابراین اشخاص خانواده در هر سنی که باشند به راحتی‌ می‌توانند از آن استفاده کنند. زنان باردار اما باید پس از مشورت با پزشک این کمربند را ببندند.

مزایا پلاتینر برای سالمندان

 نحوه استفاده از کمربند پلاتینر؛ کاربری آسان برای کهنسالان

کار با پلاتینر بسیار ساده است و فرزند نوجوان شما تا پدربزرگ و مادربزرگ سالمند خانواده به آسانی و بدون نیاز به آموزش خاصی می‌توانند آن را روی کمری خود ببندند. کمربند UIC پلاتینر فری‌سایز است و همه اشخاص با هر وزن و اندامی می‌توانند از آن استفاده کنند. ابتدا پای خود را در حالت صاف قرار دهید و سپس مرکز کمربند را بر محل درد کمر تنظیم کرده و آن را دور کمری خود بپیچید.این محصول به مقدمات خاصی نیاز ندارد. اکثر کمربندها را با چند مرحله کلی روی کمر می بندند:

کمربند را دور کمر بپیچید و بال‌های آن را در دو طرف کمر و پهلوها قرار دهید. دو سر کمربند که مجهز به چسب‌های مخصوص است را کامل در سراسر شکم و پهلو بکشید و روی هم قرار دهید تا بهم بچسبد. تنظیمات دقیق‌تری برای سفتی و فشار در کمربند انجام دهید. به طور معمول، تنظیمات با استفاده از جمع و باز کردن باله‌ها و کشش در دو طرف انجام می‌شود. از آن جایی که دو سمت کمربند آزاد است از آن برای اندازه‌های مختلف می‌توان استفاده کرد و در واقع همه اعضای خانواده قابلیت بهره‌برداری از آن را دارند.

فواید خرید پلاتینر؛ تکنولوژی کار را آسان کرده است

احساس مسئولیت فرزندان نسبت به والدین همواره بخشی از دغدغه‌های آنان را تشکیل می دهد. این نگرانی زمانی دوچندان خواهد شد که والدین با یک بیماری به ویژه بیماری‌های حرکتی مواجه شوند. وقتی پدر یا مادر با مشکلاتی مانند درد کمر رو به رو شوند، نیاز به مراقبت های بیشتری دارند که این دغدغه فرزندان را دوچندان خواهد کرد. اما اگر در شرایط خاص  والدین خودشان بتوانند کارهای مربوط به درمان را انجام دهند بخش مهمی از دغدغه‌ها  کاهش خواهد یافت. استفاده آسان از کمربند پلاتینر این امکان را به کهنسالان می‌دهد که بدون نیاز به فرد دیگری، برای تسکین درد و درمان کمر، اقدام کنند. این موضوع یکی از مزایای خرید کمربند پلاتینر به شمار می رود.

مزایای کمربند پلاتینر؛ درمانی سالم و آسان برای همه

امروزه ظهور تکنولوژی زندگی را آسان کرده است. تکنولوژی کمربند پلاتینر سبب می‌شود همگان با استفاده از مزایای پلاتینر نیاز خود را در خانه برطرف کنند. این موضوع از جنبه های گوناگون بر زندگی افراد به ویژه کهنسالان اثر مثبت دارد. با آگاهی از فواید پلاتینر می توانید این محصول را آسان تهیه کنید و در مدتی کوتاه  درد کمر را از بین ببرید. بهتر است بدانید که فروشگاه به طب آنلاین محصولی به نام زاپیامکس دارد که از همان تکنولوژی پلاتینر یعنی UIC استفاده می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید زاپیامکس وارد صفحه لینک شده شوید.

سوالات متداول درباره مزایای کمر بند پلاتینر

 1. آیا پس از خرید آنلاین کمربند پلاتینر گارانتی می‌شود؟

بله. فروشگاه اینترنتی به طب نمایندگی رسمی فروش کمربند پلاتینر را در ایران برعهده دارد. همین دلیل حتی با خرید اینترنتی پلاتینر آن را به مدت یک سال گارانتی می‌کند.

2. آیا کمربند پلاتینر عوارضی هم دارد؟

خیر. این محصول فاقد هرگونه عوارض است و همه افراد به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند

3. کهنسالان به تنهایی می توانند از این کمربند استفاده کنند؟

بله. به دلیل کاربری آسان این کمربند افراد سالخورده نیز به تنهایی می‌توانند از این کمربند استفاده کنند.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۴ رای

7 دیدگاه در “مزایای پلاتینر؛ جریان زندگی بدون کمردرد با استفاده از کمربند پلاتینر

 1. حبیب گفت:

  از خرید پلاتینر خیلی راضیم. واقعا فکر نمیکردم تو مدت یه هفته جواب بده. فقط یه سوال شما برنامهاعطای نمایندگی توی شهرستان هم دارید؟

 2. سروش گفت:

  من 45 سالمه و اکثر اوقات پای سیستم کامپیوترم. یه ماهه به خاطر کمردرد حتی نمیتونستم بشینم. چند تا کمربند رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد تا اینکه به توصیه دکترم تصمیم به خرید کمربند پلاتینر گرفتم. جواب داده برای من. شاید لازمه هر کاربری که سرو کارش با کامپیوتره علاوه بر اینکه باید به فکر سلامت چشماش باشه یه پلاتینرم همیشه کنارش باشه.

 3. نسترن آنلاین گفت:

  من کمربند پلاتینرو برای مادرم خریدم و از خرید پلاتینرم خیلی راضی هستم. مادرم 60 سالشه و سیاتیکش هراز چند گاهی عود می کنه. الان بعد دوهفته دردش کاملا اروم شده و می تونه کاراشو خودش انجام بده. ممنونم ازشما و همکارانتون

 4. ناشناس گفت:

  سلام خدمت‌شما‌سوال من‌این‌‌که‌اگراراضی‌نباشیم‌ازمحصول‌آیاپس‌گرفته‌میشود؟؟؟؟

 5. شادی گفت:

  سلام و عرض ادب
  قیمت کمربند حدودا چند هست؟برای کسانی که عمل دیسک کردن و پلاتین براشون گذاشته شده میتونن از این کمربند هم استفاده کنند؟

  1. به‌طب آنلاین گفت:

   سلام. لطفا این صفحه را بازدید کنید.
   https://behtebonline.com/product/platiner/

 6. شادی گفت:

  سلام و عرض ادب
  پلاتین تراپی برای زانو ندارین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *