مقالات

بهترین آمپول برای کمر درد؛ چه آمپول هایی در کاهش درد کمر موثرند؟ 

بهترین آمپول برای کمر درد

بهترین آمپول برای کمر درد، پرسش بسیاری از بیمارانی است که احتمالا از مصرف قرص ها نا امید شده‌اند و در پی داروهای جایگزین هستند. امروزه کمردرد یکی از شایع‌ترین علل مراجعه بیماران به مراکز درمانی است و تعداد زیادی از مردم در سراسر دنیا با کمردرد دست و پنجه نرم می‌کنند. باید گفت عوامل مختلفی موجب درد کمر شوند. مشکل در هر کدام از این ساختارها ممکن است به درد کمر بیانجامد و سپس به سایر نقاط بدن هم انتقال یابد.  درمان کمر درد، روش های گوناگونی دارد. مراجعه به لیست داروهای کمر درد از نخستین گزینه‌هایی است که هنگام بروز درد کمر به ذهن هرکسی می رسد. بیماران با مراجعه به این لیست ها درپی یافتن بهترین قرص برای کمر درد، بهترین پماد برای کمردرد یا بهترین آمپول برای کمردرد هستند تا راهی برای درمان کمرددرد خود بیابند. بهترین مسکن برای درد دیسک کمر را بشناسند یا نام بهترین پماد برای دیسک کمر را بدانند. ناگفته پیداست مواردی مانند قرص و پماد، گاهی بدون نسخه پزشک قابل استفاده است اما برای تزریق آمپول، بایستی حتما نزد پزشک بروید و بر اساس تجویز پزشک آمپول مناسب را دریافت کنید.

در این مقاله از سایت به طب آنلاین، به معرفی بهترین آمپول برای درد کمر می پردازیم. در پایان نیز بامعرفی محصول پلاتینر شما را با دنیای برتر تکنولوژی در زمینه درمان کمردرد آشنا خواهیم کرد.

برای درمان کمر درد چه می توان کرد؟

امروزه کمردرد یکی از شایع‌ترین علل مراجعه بیماران به مراکز درمانی است و تعداد زیادی از مردم در سراسر دنیا با کمردرد سروکار دارند. عوامل مختلفی می ‌توانند موجب درد کمر شوند. مشکل در هر کدام از این ساختارها ممکن است دردی طاقت فرسا را درناحیه کمر شما پدید آورند. کمر ساختاری پیچیده‌ای دارد و از اجزای مختلفی تشکیل شده است که عبارتنداز:

مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی(Required)
شما به کدام درد مبتلا هستید؟!(Required)

  • تاندون ‌ها و ماهیچه و بافت نرم
  • اعصاب و ریشه‌ های عصبی بسیار حساس
  • مفاصل کوچک و پیچیده
  • دیسک‌ های ستون فقرات با هسته ژلاتینی داخل آنها

علاوه بر روش‌‌های جراحی، انواع مختلفی از روش ‌های غیر جراحی برای درمان کمردرد وجود دارد. تزریق، یکی از انواع روش‌‌های غیرجراحی است که برای درمان کمر درد بعد از دوره‌‌های درمانی با دارو و درمان‌‌های فیزیکی توسط متخصص درد استفاده می‌‌شود. برای تسکین درد، آمپول بسیار موثرتر از داروهای خوراکی است؛ چرا که دارو مستقیما به محل تولید درد وارد می‌‌شود. به طور معمول یک داروی استروئیدی که خاصیت ضد‌ التهابی دارد به محل درد وارد خواهد شد. بسته به نوع تزریق ممکن است تسکین درد، طولانی مدت یا کوتاه باشد. در اینجا شما را با برخی از بهترین آمپول‌ها برای درد سیاتیک و انواع دردهای کمر آشنا می‌کنیم.

آمپول برای کمر درد | به طب آنلاین

تزریق اپیدورال؛ بهترین آمپول برای درد کمر

تزریق اپیدورال کمر یک روش بی‌‌خطر و موثر با حداقل تهاجم است که برای درمان انواع خاصی از کمر درد استفاده می‌‌شود. به همین سبب بسیاری از بیماران علاقه دارند اطلاعات بیشتری در باره این آمپول به دست آورند و حتی قیمت امپول اپیدورال برای دیسک کمر را بدانند.  این نوع از تزریق نخاعی، دو هدف را در پی دارد. تزریق این آمپول اطلاعات تشخیصی مهمی را در اختیار پزشک قرار می‌‌دهد. از دیدگاه تشخیصی، در صورتی‌ که تزریق اپیدورال کمری علائم را کاهش دهد به این معنی است که عصب، محل تولید درد بوده است. این اطلاعات تشخیصی برای برنامه‌های درمانی بعدی سودمند است.در صورتی که تزریق اپیدورال با یک برنامه درمانی ورزشی همراه باشد تاثیر آن بیشتر خواهد بود.

بعد از تزریق اپیدورال کمری

بلافاصله بعد از تزریق اپیدورال می‌‌توانید به خانه بروید و نیازی نیست که در رختخواب بمانید، فقط از فعالیت شدید بپرهیزید. ممکن است درد شما در 2 تا 4 روز اول بیشتر شود، اما به تدریج با تاثیر استروئید این حالت رفع خواهد شد. همچنین ممکن است در ابتدا دچار سردرد یا بدخوابی شوید. می‌‌توان برای کاهش درد و ناراحتی هر ۲۰ دقیقه یکبار تا ۴۸ ساعت در محل تزریق یخ بگذارید و بعد از ۴۸ ساعت در صورت نیاز از کیسه آب گرم استفاده کنید.

در چه مواردی نمی‌توان اپیدورال کمری تزریق کرد؟

  • عفونت موضعی یا سیستمیک
  • بارداری
  • مشکلات خونریزی مثل هموفیلی

همچنین در صورتی که درد به علت تومورهای نخاعی ایجاد شده باشد نباید برای تسکین درد از تزریق اپیدورال استفاده کرد. در مواردی که احتمال تومور وجود دارد، باید قبل از تزریق، MRI انجام داد.

بتامتازون؛ بهترین آمپول برای درد سیاتیک

در ادامه معرفی بهترین آمپول برای درد کمر باید به آمپول بتامتازون اشاره کرد. این آمپول معروف‌ترین و بهترین آمپول برای درد سیاتیک است. بتامتازون در مفصل‌ها و فضای اپیدورال نخاعی تزریق می‌شود. تزریق بی‌رویه بتامتازون، بدون نسخه و توصیه پزشک  خطرآفرین است؛ زیرا ممکن است به این دارو حساسیت داشته باشید و سلامت شما را تهدید کند.

آمپول متوکاربامول؛ راهی موثر در کنترل کمردرد

پزشک درمانگر شما بهترین راهنما در تعیین نام آمپول شل کننده عضلات کمر و بهترین آمپول برای کمر درد خواهد بود. اما افرادی که در پی  دانستن نام آمپول شل کننده عضلات کمر هستند بهتر است متوکاربامول را به عنوان آمپول شل کننده عضلات در جهان، به یاد داشته باشند. آمپول متوکاربامول تسکین دهنده انواع کمردرد به شمار می‌رود. این دارو علاوه بر درمان پارکینسون  وکزاز ، به شکل‌های قرص و آمپول متوکاربامول برای کمر درد نیز تجویز می‌شود. بهتر است اطلاعاتتان را در این زمینه افزایش دهید. زیرا شرایط بدنی اعم از بارداری ، حساسیت و.. در هر فرد با فرد دیگر متفاوت خواهد بود و در تعیین بهترین آمپول برای درد کمر موثر است.

پلاتینر برای کمر درد

پلاتینر، محصولی موثر برای تسکین درد و درمان کمردرد

پلاتینر کمربندی جدید از تولیدات شرکت آلمانی زایس ترونیک است که با داشتن سه تکنولوژی به روز خود معجزه کمر درد لقب گرفته است. کمربند پلاتینر دارای سه تکنولوژی اولتراسوند، انفرارد و کلاک پالس است که هر کدام از آن‌ها به تنهایی در تجهیزات خاص فیزیوتراپی و توان‌بخشی استفاده می‌شوند. این کمربند با افزایش جریان خون در محل آسیب دیده، به بلاک عصبی می پردازد و اینگونه درد را کاهش می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های  این کمربند اکسیژن رسانی به بافت ها و ماساژ عظلات داخلی عضلات داخلی کمر به شمار می رود.

نحوه استفاده پس از خرید کمربند پلاتینر

همه افراد با عوارض گوناگون کمر مانند: دردهای ناشی از انواع آرتروز در کمر، مشکلات دیسک کمر، تنگی کانال نخاعی و دردها و گرفتگی‌های ناشی از سیاتیک میتوانند برای تسکین درد و درمان از این محصول استفاده کنند. استفاده از کمربند پلاتینر شما را از رفتن به فزیوتراپی و مصرف مسکن ها بی نیاز خواهد کرد. با خرید پلاتینر و استفاده منظم از آن، بیماران بعد از چند روز شاهد کاهش درد خود خواهند بود. تسکین کامل درد بعد از 2 تا 3 هفته استفاده منظم و روزانه 45 تا 60 دقیقه ایجاد می‌شود که مدت زمان آن بستگی به شدت آسیب و مشکل ایجاد شده در کمر دارد. این در حالی است که در اکثر مواقع تسکین درد بعد از یک دوره کامل فیزیوتراپی و تداوم جلسات ایجاد می‌شود. سایت فروشگاهی به طب نمایندگی رسمی فروش کمربند پلاتینر و خدمات پس از فروش آن را در ایران برعهده دارد؛ پس با خیال راحت کمربند پلاتینر را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

کمردرد و راه های درمان فوری؛ استفاده از قرص تا کمربند پلاتینر

برای درمان کمر درد،  بیماران راه های گوناگونی را تجربه می کنند. گاهی کمردرد پس . پزشک معمولا داروهای مسکن و ضدالتهابی را برای درمان کمر درد در نظر می‌گیرند. در این مقاله  به معرفی  بهترین آمپول برای درد کمر پرداختیم . سپس کمربند پلاتینر را به عنوان بهترین جایگزین و مکمل درمان معرفی کردیم  که با بهره گیری از برترین فناوری در کمر را تسکین می دهد و عوارض کمر را درمان می کند. چنانچه علاوه‌بر کمردرد از زانو درد هم رنج می‌برید پیشنهاد می کنیم که حتماً از زاپیامکس استفاده کنید. زانوبند زاپیامکس همانند پلاتینر از تکنولوژی UIC بهره می‌گیرد. با خرید زاپیامکس و پلاتینر از هرگونه درد زانو و کمر رهایی می‌یابید.

سوالات متداول درباره بهترین آمپول برای درد کمر

  1. بهترین آمپول برای کمر درد چه تاثیری دارد؟

تزریق، یکی از انواع روش ‌های غیرجراحی است که برای درمان کمر درد بعد از دوره‌‌های درمانی با دارو و درمان‌‌های فیزیکی توسط متخصص درد استفاده می ‌شود.

  1. خرید اینترنتی کمربند پلاتینر به چه صورتی است؟

برای خرید کمربند پلاتینر به سایت فروشگاهی به طب مراجعه و پس از درج اطلاعات خود، سفارشتان را ثبت کنید. در کوتاه‌ترین زمان‌ممکن کمربند پلاتینر را درب منزل تحویل بگیرید و هزینه آن را پرداخت کنید. توجه داشته باشید که ارسال کمربند پلاتینر به تمام نقاط ایران رایگان است.

  1. آیا پس از خرید آنلاین کمربند پلاتینر گارانتی می‌شود؟

بله. فروشگاه اینترنتی به طب نمایندگی رسمی فروش کمربند پلاتینر را در ایران برعهده دارد و به همین دلیل حتی با خرید اینترنتی پلاتینر آن را به مدت یک سال گارانتی می‌کند.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۳۸ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *