مقالات

کمربند پلاتینر، فناوری نوین برای کاهش درد و درمان کمر درد

خرید پلاتینر

کمربند پلاتینر (platiner) چگونه دردها‌ی کمر را کاهش می دهد؟ تفاوت این کمربند با دیگر کمربندهای طبی چیست؟ در این مقاله مجله به طب یکی از به روزترین محصولات شرکت آلمانی و معتبر زایس ترونیک را بررسی می‌کنیم. شما در این مقاله با نحوه اثر‌گذاری این کمربند محبوب آشنا می‌شوید. کمر بند پلاتینر با سه تکنولوژی، به سرعت گوی سبقت را از کمربندهای طبی دیگر ربود. این سه تکنولوژی اولتراسوند (Ultrasound)، انفرارد (Infrared) و کِلاک پالس (Pulse Clock) هستند که در کاهش درد و درمان انواع کمر درد موثرند. در این مقاله از به طب آنلاین با کمربند پلاتینر بیشتر آشنا خواهید شد و اطلاعات کاملی درباره مزایا، عوارض و نحوه خرید آن به دست خواهید آورد.

کمربند پلاتینر و استفاده از فناوری های روز دنیا

استفاده از تکنولوژی، همیشه را‌ه های تازه‌ای پیش پای بشر می‌گذارد. استفاده از دانش در ساخت کمربند پلاتینر وجه تمایز و علت اثربخشی این کمربند است.  UIC علامت اختصاری این سه تکنولوژی یعنی  اولتراسوند (Ultrasound)، انفرارد (Infrared) و کِلاک پالس (Pulse Clock) است. اکنون کاربرد این سه تکنولوژی را دز این کمربند بررسی می کنیم:

اولتراسوند و افزایش جریان خون در محل آسیب

اولتراسوند در صنعت پزشکی و فیزیوتراپی بسیار کاربرد دارد. اثرات مفید اولتراسوند سبب می‌شود تا جزو بی‌خطرترین فناوری‌های درمانی به شمار آید وکاربرد گسترده‌ای پیدا کند. پلاتینر با اثر گذاری بر عصب‌ها درد را کاهش می‌دهد و همچنین به بهبود گردش خون نیز کمک خواهد کرد. کمربند پلاتینر، در مدت کوتاهی آثار خود را نشان می دهد و زندگی فرد به جریان عادی بازخواهد گشت. در این حالت فرد می‌تواند به راحتی به فعالیت‌های روزانه خود بپردازد. این فناوربا تسکین درد، بهبود دامنه حرکتی و بهبود کیفیت زندگی و فعال شدن بیمارانتظارات فرد مبتلا به کمر درد را برآورده خواهند کرد.

مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی(Required)
شما به کدام درد مبتلا هستید؟!(Required)

تکنولوژی اینفرارد در کمربند پلاتینر

امواج انفرارد کمربند پلاتینر (platiner) و نقش آن درکاهش درد و درمان کمردرد

انفرارد یا امواج مادون قرمز باعث تحریک سلول‌های آسیب‌دیده می شوند. به این ترتیب این سلول ها ترمیم خود را اغاز می کنند و روند گردش خون افزایش می‌یابد. فعال شدن تکنولوژی امواج مادون قرمز دمای سلولی را افزایش خواهد داد. این دما تا عمیق ترین بخش‌های بافت‌ها و عضلات نفوذ می کنند که در نتیجه سرعت گردش خون در ناحیه مورد نظر افزایش می یابد. این افزایش گردش خون سبب می‌شود اکسیژن رسانی سرعت یابد و در پی آن انتقال مواد مغذی به بافت‌ها راحت تر انجام شود. تسکین درد به دلیل افزایش دمای سلولی، افزایش گردش خون، اکسیژن‌رسانی و تغذیه با مواد مغذی صورت می‌گیرد. نرم شدن و رفع گرفتگی‌های عضلانی هم به دلیل افزایش دما وبهبود دامنه حرکتی مفاصل از کارکردهای مهم اینفرارد به شمار می‌روند.

نحوه عملکرد و تاثیرگذاری کلاک پالس در کمربند uic پلاتینر

کلاک پالس را از  جدیدترین تکنولوژی‌های فیزیوتراپی می‌دانند که برای انواع دردها و آسیب‌های عضلانی کاربرد دارد. این تکنولوژی با ارسال پالس‌های الکتریکی ظریف باعث ایجاد ماساژ ریزی در عضلات می‌شود. رفع اسپاسم‌های عضلانی شدید، ایجاد حس آرامش در عضلات و بافت‌های کمر از کارکردهای این فناوری است. همچنین این تکنولوژی سبب تسکین درد و بهبود دامنه حرکتی عضلات و مفاصل خواهد شد.

کمربند پلاتینر و درمان دردهای کمر

تکنولوژی uic کمربند پلاتینر به گونه ای است که شما می توانید برای بسیاری از دردهای کمرتانت از آن استفاده کنید. همچنین استفاده طولانی‌مدت از Platiner تاثیر بسیار خوبی بر تسکین کمردرد ناشی از شرایط مختلف دارد.

دردهای قابل درمان با پلاتینر

دردهای کمر هرکدام عللی دارند که برای درمان این دردها باید علت را دانست. اما فارغ از این، کمربند پلاتینر به شکل کاملا موثر تمام دردهای کمر را ازبین می برد. برخی بیماری‌ها که با این کمربند درمان می‌شوند عبارتند از:

 • تنگی کانال نخاعی
 • دردهای ناشی از انواع آرتروز در کمر
 • مشکلات دیسک کمر
 • دردها و گرفتگی‌های ناشی از سیاتیک
 • گرفتگی‌های عضلانی شدید در کمر به دلیل فعالیت سنگین و وضعیت بد بدن
 • رگ‌به‌رگ شدن، گرفتگی عضلانی و اسپاسم‌های شدید
 • ضربه ، تصادف و فشار در ناحیه کمر
 • دردهای ناشی از اسکولیوز و کجی ستون فقرات
 • درمان کمردردهای مزمن و مقطعی
 • دردهای ناشی از شکستگی‌های بد استخوانی
 • درمان مفاصل یخ‌زده
 • دردهای ناشی از جراحی کمر
 • بیماری‌های خاص مانند اسپوندیلیت آنکیلوزانیا و فیبرومیالژیا

خرید کمربند پلاتینر و تاثیر UIC پس از جراحی

پلاتینر با داشتن تکنولوژی uic بافت‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. همچنین فرآیندهای ناشی از استفاده از پلاتینر به طور کلی برای بهبود، ترمیم و بازسازی بافت‌‎های آسیب‌دیده مناسب هستند. این کمر بند با افزایش گردش خون و افزایش  تغذیه بافت ها در ترمرم زخم ها نقشی اساسی دارد. این کمربند از ایجاد لخته به دلیل تسریع روند گردش خون جلوگیری می‌کند. ماساژهای ریز کلاک پالس هم باعث می شوند عضلات فعال باشند. خرید کمربند پلاتینر ( platiner) به شما کمک می‌کند درد ناشی از جراحی را از بین ببرید.

کمربند پلاتینر؛ فیزیوتراپی کوچک با طراحی ساده و کاربردی

شاید تصور کنید  که به سبب تکنولوژی‌های جدید کمربند پلاتینر، کار با این کمربند دشوار باشد. طراحان این کمربند، تمامی این امکانات را در لایه هایی از الیاف ضدتعریق جای داده‌اند. در نهایت محصولی را طراحی کرده‌اند که استفاده از آن بسیار آسان است. تنها باید دو زائده چسبی را متصل کرد و یک آداپتور را به برق زد. به همین دلیل پلاتینر را به ساده‌ترین صورت ممکن طراحی کرده‌اند تا افراد کم‌توان نیز به تنهایی از آن استفاده کنند. هرروز 45 تا 60 دقیقه به صورت خوابیده بایستی از این کمربند استفاده کرد. نظرات درمورد کمربند پلاتینر نشانگر رضایت حداکثری مشتریان است.

مدت زمان تاثیرگذاری کمربند پلاتینر چقدر است؟

از دیگر ویژگی های مثبت و قابل توجه این کمربند باید به اثر بخشی زودهنگام آن اشاره کرد. به گونه ای پس از دو تا سه هفته استفاده روزانه از این کمربند، نتایج ان نمایان خواهد شد. فقط کافی است هرروز 45 تا 60 دقیقه در حالت استراحت از کمربند پلاتینر استفاده کنید و از نتایج آن غافلگیر شوید.

خرید اینترنتی کمربند پلاتینر؛ چگونه آنلاین خرید کنیم؟

برای خرید آنلاین کمربند پلاتینر کافی است که به فروشگاه آنلاین به طب مراجعه کنید. پس از ثبت سفارش، محصول برای شما به هر کجای ایران که باشید ارسال خواهد شد. با خرید از به طب به عنوان نمایندگی رسمی فروش کمربند پلاتینر، خریدی امن را تجربه خواهید کرد. پس دیگر نگران غیر اصل بودن کالا نخواهید بود.

قیمت کمربند پلاتینر؛ از به طب مقرون به صرفه بخرید

قیمتی کمربند پلاتینر 2 میلیون و 940 هزار تومان است. حتما تایید می‌کنید این قیمت با توجه به مزایا‌ی پلاتینر و اثر گذاری آن بر درد کمر بسیار مقرون به صرفه است. بد نیست بدانید ارسال کالا در سایت به طب آنلاین، کاملا رایگان است و کالا از طریق سیستم ارسال اختصاصی به دست شما خواهد رسید.

خرید کمربند پلاتینر؛  مزایا نسبت به دیگر روش‌ها

شاید بپرسید چرا باید استفاده از این کمربند را نسبت به دیگر روش‌ها  ترجیح دهیم. دانستید که تکنولوژی  uic  با بهره گیری از دانش روز بسیاری از دردهای کمر را از بین می برد. حال اینکه نحوه و شکل استفاده از آن نیز بسیار راحت و کم هزینه است. اکنون برخی از مزایای این کمربند را نسبت به دیگر روش‌های درمانی برمی‌شماریم:

1.   خرید کمربند پلاتینر؛ مقرون به‌صرفه تر از دیگر روش‌ها

ناگفته پیداست که برخی روش‌های درمانی مانند فیزیوتراپی، آب درمانی، ماساژ درمانی و …، هزینه بسیاری می‌طلبد. احتمالا پرداخت این هزینه‌ها از توان بسیاری از بیماران خارج است. از سوی دیگر استفاده از این کمربند نشان می‌دهد که کارایی پلاتینر، تمام روش‌های درمان را در بر می گیرد. از سوی دیگر سایر روش‌های درمانی مانند جراحی باز و لیزری نیز نسبت به خرید پلاتینر هزینه بسیار زیادی دارند. این در حالی است که بیماران می‌توانند با استفاده از کمربند پلاتینربه راحتی درد خود را تسکین دهند.

2.   درمان در کوتاه‌ترین زمان ممکن

با توجه به نوع مشکل، به طور معمول بعد از دو یا سه هفته نتایج استفاده از پلاتینر نمایان می شود. این مدت زمان در مقایسه با روش های دیگر درمان، بسیار کوتاه است. این طول درمان کوتاه، حاصل استفاده از تکنولوژی در ساختار این کمربند است.

3.     درمان بسیاری از دردهای کمر با خرید کمربند پلاتینر

اگر به ساختار تکنولوژی یو ای سی دقت کنیم می‌بینیم که تمامی روش‌های دیگر درمان را در یک کمربند خلاصه کرده‌اند. روش‌هایی که هم ماساژ می‌دهند، هم مسکنند و هم گردش خون را برای درمان سریع تر سرعت می‌بخشند. از این رو با خرید کمربند پلاتینر، می‌توانید همه دردهای کمر را تسکین دهید و درمان کنید. البته گاهی عارضه چنان پیشرفته است که هیچ درمانی به جز جراحی کارگشا نخواهد بود.

کمربند UIC پلاتینر درمانی دلپذیر در خانه

4.    کمربند پلاتینر، بهترین روش درمان خانگی کمر درد

درمان درخانه، یکی از ایده ال هایی است که همه بیماران در پی آن هستند. اکنون با کمک تکنولوژی این امکان فراهم است تا درد کمر با خرید کمربند پلاتینر به خوبی در خانه درمان شود. با این روش خانگی، شما در هزینه و وقت خود صرفه جویی می‌کنید و از بهترین فناوری روز بهره می برید.

5.   استفاده  مشترک اعضای خانواده از کمربند پلاتینر

همه می‌دانیم که نسخه‌های درمانی که پزشکان برای افراد مختلف، حتی بیماران مبتلا به یک بیماری، تجویز می‌کنند متفاوت است. به همین دلیل نمی‌توانیم از داروها، روش فیزیوتراپی، آب درمانی و حتی ماساژ درمانی مشترک استفاده کنیم.

این در حالی است که افراد یک خانواده با مشکلات مشابه و حتی مختلف می‌توانند به صورت اشتراکی از پلاتینر استفاده کنند. با این کار هزینه‌های درمانی خانواده کاهش می‌یابد.

6.   کمربند پلاتینر؛ راحت و بدون دردسر

باید گفت حتی افراد کم‌توان و مسن نیز بدون کمک دیگران می‌توانند از کمربند پلاتینر استفاده کنند و این یک مزیت محسوب می‌شود. ساختار در نظر این کمربند هیچ پیچیدگی خاصی ندارد و شما یا نزدیکانتان به تنهایی می‌توانید آن را روی زانوی خود ببندند و استفاده کنید.

7.   خرید اینترنتی پلاتینر، مزیتی برای خریداران

خرید اینترنتی کمربند پلاتینر، از جمله ویژگی‌های منحصر به‌فردی است که در سایت به طب به عنوان نمایندگی فروش کمربند پلاتینر در ایران مهیاست. باید گفت خرید انلاین این مزایا را دارد:

 • عدم هزینه برای رفتن به فروشگاه‌های حضوری
 • صرفه جویی در وقت
 • تحویل پلاتینر سفارشی درب منزل
 • ارسال رایگان به هر کجای ایران

این موارد و بیشتر، از مزایای خرید آنلاین هستند که کار را برای شما بسیار آسان کرده است.

8.   تفاوت کمربند پلاتینر با کمربندهای طبی موجود در بازار

باید بگوییم که پلاتینر جزو کمربندهای طبی محسوب نمی‌شود؛ زیرا کمربندهای طبی تنها وظیفه‌ای که بر عهده دارند عبارتند از:

 • حمایت از بافت و قسمت آسیب‌دیده
 • جلوگیری از حرکت کمر و ستون فقرات در دامنه غیرمجاز

استفاده از کمربندهای طبی شاید مزیت‌هایی به دنبال داشته باشد. اما استفاده طولانی‌مدت از کمربندهای طبی باعث تحلیل عضلات و بافت‌ها می‌شود. زیرا از حرکت آن‌ها جلوگیری خواهد کرد. به همین دلیل بیمار، بعد از چند وقت استفاده از کمربندهای طبی دچار دردهایی می‌شود. این دردها ناشی از تحلیل و گرفتگی شدید عضلات و بافت‌های نرم است.

این در حالی است که استفاده از کمربند پلاتینر به صورت روزانه 45 تا 60 دقیقه است. در همین مدت علاوه بر تسکین درد باعث تحریک عضلات به بازسازی خود و ایجاد ماساژهای ریزی در آن‌ها می‌شود.

پلاتینر مکمل آب درمانی

استفاده از کمربند پلاتینر در کنار سایر روش‌های درمانی به عنوان درمان مکمل

در جواب به این سوال باید گفت: بله. کمربند پلاتینر را می‌توان به تنهایی و در کنار سایر روش‌های درمانی استفاده کرد. زیرا هم اثرات درمانی دارد و هم باعث تسریع روند تاثیرگذاری سایر روش‌های درمانی خواهد شد. نحوه اثرگذاری کمربند پلاتینر به عنوان درمانی مکمل در کنار سایر روش‌ها به صورت زیر است:

·       پلاتینر در کنار ورزش درمانی

ورزش درمانی از شاخه‌های فیزیوتراپی است که طیف گسترده‌ای از مشکلات کمر را  درمان خواهد کرد. برای بهبود دامنه حرکتی، جلوگیری از تحلیل عضلات و حتی تقویت آن‌ها از این روش استفاده می کنند. بیماران در کنار انجام ورزش‌ها برای مشکل خاص خود می‌توانند از کمربند پلاتینر نیز استفاده کنند.

·       کمربند پلاتینر به عنوان درمان مکمل در کنار فیزیوتراپی

به طور معمول جلسات فیزیوتراپی به صورت دوره‌های 10 جلسه‌ای تجویز می‌شوند که تاثیر آن‌ها در طولانی مدت مشخص می‌شود. این در حالی است که با استفاده از پلاتینر در کنار دوره‌های فیزیوتراپی، روند بهبودی تسریع پیدا می‌کند.

حتی بعد از اتمام دوره فیزیوتراپی بیماران می‌توانند از کمربند پلاتینر استفاده کنند. از مزایای این کار عبارتند از:

 1. ادامه روند درمانی و جلوگیری از برگشت درد و سایر علائم ناشی از مشکل در کمر
 2. صرفه‌جویی در هزینه‌های درمانی
 3. جلوگیری از تلف شدن هزینه‌های درمانی بابت ترک جلسات فیزیوتراپی
 4. تاثیرگذاری بیشتر پلاتینر بر درمان بیماری

به طور معمول بعد از اتمام جلسات فیزیوتراپی، درد و علائم بیمار پس از مدتی باز می‌گردد. باید گفت استفاده از محصولی مانند پلاتینر که از بازگشت درد و علائم آزاردهنده کمردرد جلوگیری می‌کند، بسیار عالی است.

·       پلاتینر مکمل ماساژ درمانی

ماساژ درمانی یکی از پرکاربردترین روش‌های درمانی است که برای طیف گسترده‌ای از مشکلات و بیماری‌های کمردرد استفاده می‌شود. این روش درمانی شاخه‌های گوناگونی دارد که هر کدام از آن‌ها مزایای مربوط به خود را دارند. استفاده از کمربند پلاتینر در کنار دوره‌های ماساژ درمانی باعث تسکین درد بیمار، تسریع روند بهبودی و روحیه بیمار خواهد شد.

·       پلاتینر در کنار آب درمانی

آب درمانی یکی از روش‌های درمانی آرامش‌ بخش است که برای مشکلات مختلف استخوان، مفصلی و عضلانی تجویز می‌شود. اما باید اشاره کرد که به تنهایی برای درمان عارضه کافی نیست. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که از کمربند uic پلاتینر در کنار آب درمانی استفاده کنید و سریع‌تر به خواسته‌های خود برسید.

کمربند پلاتینر، ساده اما کارآمد

روش‌هایی برای استفاده موثرتر از کمربند پلاتینر

استفاده از پلاتینر در کنار سایر روش‌های درمانی باعث تسریع روند بهبودی کمردرد می‌شود. همچنین انجام برخی فعالیت‌ها و رعایت نکاتی در زندگی به افزایش اثرگذاری این کمربند می‌انجامد. این فعالیت‌ها و نکات عبارتند از:

 • انجام ورزش متناسب با وضعیت بدن و مشکلات کمر
 • درست نشستن و خوابیدن برای قرارگیری ستون فقرات در وضعیت درست
 • استفاده از کفش مناسب
 • رعایت رژیم غذایی سالم

و به طور کلی مراقبت از کمر و بدن.

کمربند پلاتینر؛ خطرناک یا بی خطر

خرید کمربند پلاتینر و استفاده از آن هیچ عوارض جانبی و بالینی ندارد. این حاصل تجربه مصرف کنندگانی است که سال‌هاست از این فن آوری استفاده می کنند. زیرا تکنولوژی‌های به‌کاررفته در پلاتینر جزو بی‌خطرترین و سالم‌ترین فناوری‌ها در صنعت درمانی و فیزیوتراپی به شمار می‌رود. همچنین پارچه کمربند پلاتینر ،از جنس الیاف ضد حساسیت است که هیچ گونه آلرژی، حتی برای افراد حساس ایجاد نمی‌کند. پس پیشنهاد می‌کنیم که بدون نگرانی خرید اینترنتی کمربند پلاتینر را از سایت بیدارطب انجام دهید.

تنها نکته‌ مهم این است که استفاده از کمر بند پلاتینر برای زنان باردار مجاز نیست. این موضوع به دلیل خطرناک بودن این محصول نیست. بلکه به دلیل حساسیت‌های خاص دوره بارداری است که حتی مصرف قرص استامینوفن را با تجویز پزشک امکان‌پذیر می‌سازد.

به طب آنلاین، نمایندگی فروش کمربند پلاتینر در تهران و ایران

 امروزه با وجود  محصولات تقلبی در بازار خرید تجیهزات پزشکی باید با دقت بالایی صورت گیرد. کار را برایتان آسان کرده‌ایم. شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی رسمی کمربند پلاتینر در ایران سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید. سایت فروشگاهی به طب نمایندگی رسمی فروش کمربند پلاتینر و خدمات پس از فروش آن را در ایران برعهده دارد. پس با خیال راحت کمربند پلاتینر را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.

 در چند و چون خرید کمربند پلاتینر؛ مزیت های پلاتینر بر دیگر روش‌ها

کمربند پلاتینر یکی از جدیدترین محصولات شرکت زایس ترونیک است. این کمربند با داشتن تکنولوژی uic باعث تسکین درد، بهبود دامنه حرکتی، بهبود گردش خون و تسریع روند بهبودی زخم‌ها و آسیب‌ها می‌شود. در این مقاله از مجله به طب به بررسی همه‌جانبه کمربند پلاتینر پرداختیم. اکنون شما با این محصول و ویژگی‌ها و مزیت‌های آن آشنا شدید. اگر در مورد نحوه کارکرد، سفارش، خرید و قیمت کمربند پلاتینر سوالی داشید با ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول در مورد کمربند پلاتینر

 1. قیمت کمربند پلاتینر چقدر است؟

قیمت کمربند پلاتینر 2,940,000 هزار تومان است.

 • خرید اینترنتی کمربند پلاتینر به چه صورتی است؟

برای خرید کمربند پلاتینر به سایت فروشگاهی به طب مراجعه و پس از درج اطلاعات خود، سفارشتان را ثبت کنید. در کوتاه‌ترین زمان‌ممکن کمربند پلاتینر را درب منزل تحویل بگیرید و هزینه آن را پرداخت کنید. توجه داشته باشید که ارسال کمربند پلاتینر به تمام نقاط ایران رایگان است.

 • آیا پس از خرید آنلاین کمربند پلاتینر گارانتی می‌شود؟

بله. فروشگاه اینترنتی به طب نمایندگی رسمی فروش کمربند پلاتینر را در ایران برعهده دارد. همین دلیل حتی با خرید اینترنتی پلاتینر آن را به مدت یک سال گارانتی می‌کند.

 1. آیا کمربند پلاتینر عوارضی هم دارد؟

خیر. این محصول فاقد هرگونه عوارض است و همه افراد به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۵ رای

18 دیدگاه در “کمربند پلاتینر، فناوری نوین برای کاهش درد و درمان کمر درد

 1. ابوالقاسم نمکی گفت:

  با سلام و احترام
  اینجانب حدود یک ماه پیش کمربند پلاتینرراخریداری نمودم امروز سه شنبه تاریخ پانزدهم اسفند برداشتم استفاده کنم که کار نمی کرد لطفاً راهنمایی ام کنید چه باید بکنم ممنونم
  شماره تماس اینجانب 09125078663

  1. نیلوفر شهابی گفت:

   سلام. شماره به پشتیبان داده شد باهاتون تماس گرفته میشود.

 2. مرتضی ژیان گفت:

  من تنگی نخاع شدیدبیرون زدگی دیسک کمرمیخواستم ببینم کارایی داره؟؟

 3. amirshahhosini243@gmail.com گفت:

  باسلام درودبیکران اللهي برکل عزیزان امیدوارم که همیشه به طب عالی وعالی تر باشند.

 4. حمیده گفت:

  اینو برای پدربزرگم خریدم خیلی خوبه

 5. حمیده گفت:

  اینو برای پدربزرگم خریدم عالیه

 6. اکبر گفت:

  من از این کمربند استفاده کردم برای دردم واقعا تاثیر خوبی داشت

 7. اکبر زارع گفت:

  من از وقتی این کمربند رو برای پدرم خریدم خیلی تاثیر داشت و دردش کم شد واقعا. خیلی خوبه کمربندش

 8. لیلا رضانژاد گفت:

  برای پدربزرگم این کمربند رو خریدم بعد 3 هفته خیلی بهتر شد. تاثیر خیلی خوبی داره

 9. علی رضایی گفت:

  نسبت به کارایی خیلی خوبش قیمتش واقعا مناسبه

  1. سیمین گفت:

   آره خدایی قیمتش که خیلی خوووووووووووووبه

  2. شهناز گفت:

   دقیقا منم موافقم خیلی قیمتش خوبه. مرسی برای محصول خوبتون

 10. نازنین سلطانی گفت:

  من خیلی وقته کمر درد دارم از وقتی این کمربند خریدم بعد از دو هفته واقعا بهتر شدم

  1. علی گفت:

   جدی؟ منم خیلی تعریفش رو شنیدم میخواستم بخرمش

 11. شهاب عسگری گفت:

  من ازش استفاده کردم بعد 3 هفته درد کمرم خیلی خوب شد واقعا عالیه

 12. مژگان اسماعیلی گفت:

  خوبیه پلاتینر اینه که بعد از استفاده اصلا عوارضی نشون نمیده

  1. عشرت گفت:

   دقیقا از این بابت خوبه منم برای پدرم خریدم هیچ عوارضی نداشت بعدش

  2. لطف اله گفت:

   به نظر فقط حرارتی باشه ، تا بحال ندیدم از روی لباس بشه کلاک پالس به بدن برسه ، عکس درست و درمونی هم از بازشدش نذاشتن تا ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *