مقالات

مزایای زاپیامکس؛ زانوبندی به صرفه و مجهز به تکنولوژی روز دنیا!

مزایای زاپیامکس

مزایای زاپیامکس سبب شده تا این زانوبند طرفداران بسیاری پیدا کند. زاپیامکس زانوبندی جدیدی از شرکت زایس ترونیک آلمان است که با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته خود، برای زندگی مدرن امروزی بسیار عالی است؛ زیرا در جوامع امروزی که سرعت رشد و توسعه افزایش یافته است، تعدادی زیادی از افراد به دلیل مشغله‌های کاری، عدم ورزش، بیماری‌های خاص و تصادفات دچار ناراحتی و درد در قسمت زانو می‌شوند.

حال در نظر بگیرید که برای این افراد پرمشغله یا افراد کم‌توان چقدر سخت است که برای درمان زانودرد خود به پزشک و کلینیک‌های فیزیوتراپی مراجعه کنند. خوشبختانه باید به اطلاع شما برسانیم که زانوبند زاپیامکس با سه تکنولوژی بسیار کارآمد و موثر خود باعث تسکین درد، بهبود وضعیت زانو و کاهش علائم می‌شود. در این مطلب  از به طب آنلاین به بررسی تکنولوژی زانوبند زاپیامکس خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید

تکنولوژی uic؛ از اصلی ترین مزایای زاپیامکس

زانوبند UIC زاپیامکس را نباید با یک بریس طبی اشتباه گرفت. زانوبند زاپیامکس علاوه بر ویژگی‌های عمومی برخی دیگر از زانوبندها فاکتورهای منحصر به فردی را همراه خود دارد. رویکرد توانبخشی و تسکین‌دهنده نهفته در زاپیامکس به همراه سه تکنولوژی (التراسوند، انفرارد و کلاک پالس) نوین درمانی در خود موجب درخشش بی چون و چرای این دستگاه در مدیریت درد و درمان بیماران شده است. هدف کلان زانوبند زاپیامکس تسکین درد از طریق حرارت و افزایش خون ‌رسانی در اندام‌های زانو و در نهایت بهبود عملکرد حرکتی است. زاپیامکس متشکل از زانوبندی چسبی به همراه کابل و آداپتور است که توسط شرکت زایس ترونیک آلمان ساخته شده است. این دستگاه به راحتی با برق شهری کار می‌کند.

مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی(Required)
شما به کدام درد مبتلا هستید؟!(Required)

مزایای استفاده از زاپیامکس بهره گیری از تکنولوژی UIC است

مزایای زاپیامکس؛ فیزیوتراپی را به خانه ببرید

در بررسی مزایای زاپیامکس، به موضوع مهم  درمان های خانگی  و موازی برمی خوریم. اگر به دنبال یافتن راه برای کاهش درد زانو هستید، حتما با مواردی مانند کاهش وزن، رژیم غذایی، ماساژ، پد گرم و سرد و فیزیوتراپی  بر می خوریم. باید گفت هرکدام از این روش ها در کاهش درد زانو نقش دارند. اما برای دست یافتن به آنها بایستی مقدمات لازم فراهم شود. مثلا رژیم لاغری برای کاهش وزن و برداشته شدن فشار از روی زانو در درازمدت دست یافتنی است.

همچنین موضوع رفتن به فیزیوتراپی، خود داستان مفصلی است. بی‌شک  شما بایستی زمان و هزینه مفصلی را برای درمان فزیوتراپی اختصاص دهید. درباره افراد مسن این موضوع اهمیتی دوچندان می‌یابد؛ چرا که بیمار باید هرروز از خانه خارج شود، مسافتی را بپیماید و خود را به فیزیوتراپی برساند. هزینه مراجعات مکرر به فیزیوتراپی نیز قابل توجه است. این دغدغه ها در‌باره بیماران کهنسال دوچندان خواهد بود و مراحل کار سخت‌تر.

 پس این موضوع ما را به طرف محصولی سوق می‌دهد که شرایط تسکین درد و درمان را بدون نیاز به مقدمات فراهم کند. زانو بند زاپیامکس این شرایط را برای همه بیماران فراهم کرده است.  این موضوع یکی از مزایای زاپیامکس و البته اصلی ترین مزیت این زانوبند به حساب می آید.

فواید زاپیامکس؛ درمان زانود بدون داروهای شیمیایی

در زمینه فواید زاپیامکس به موضوع عوارض این محصول برمی خوریم. این سوالی است که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را مشغول کند. در روش‌های دارویی، به نگرانی هایی در باره مسمومیت های ناشی از مواد شیمیایی بر می‌خوریم. این موضوع البته در مورد افراد کهنسال حساسیت بیشتری ایجاد خواهد کرد. چرا که نگرانی در زمینه  تاثیر داروهای شیمیایی برای این افراد نمود بیشتری دارد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، راه جایگزین برای کاهش درد زانو به جای استفاده از داروهای شیمیایی در دسترس قرار دارد. در این زمینه می‌توان از مزایای زاپیامکس بهره‌مند شد. زانو بند زاپیامکس مبتلایان به انواع دردهای زانو را از مصرف دارو بی‌نیاز خواهد کرد. Zapiamax هیچ‌گونه عوارض و خطری برای شخص استفاده کننده ندارد. بنابراین اشخاص خانواده در هر سنی که باشند به راحتی‌ می‌توانند از آن استفاده کنند. زنان باردار اما باید پس از مشورت با پزشک این زانوبند را ببندند.

 نحوه بستن زانوبند زاپیامکس؛ سهولت استفاده برای کهنسالان

کار با زاپیامکس بسیار ساده است و فرزند نوجوان شما تا پدربزرگ و مادربزرگ سالمند خانواده به آسانی و بدون نیاز به آموزش خاصی می‌توانند آن را روی زانوی خود ببندند. زانوبند UIC زاپیامکس فری‌سایز است و همه اشخاص با هر وزن و اندامی می‌توانند از آن استفاده کنند. ابتدا پای خود را در حالت کشیده و صاف قرار داده و سپس مرکز زانوبند را بر محل درد زانو تنظیم کرده و آن را دور زانوی خود بپیچید.

 زبانه‌های زانوبند را که مجهز به لبه‌های چسبی هستند، بر اساس اندازه مفصل و سفتی آن تنظیم و سپس روی هم بچسبانید. بعد از بستن آن آداپتور را به برق وصل و بین 45 دقیقه تا یک ساعت از آن استفاده کنید. با گذشت دو تا سه هفته اثرات شگفت‌انگیز آن پدیدار خواهد شد. با توجه به اینکه فیزیوتراپی تجویز شده معمولا چندین دوره را شامل می‌شود، طبیعتا هزینه‌های زیادی را در بر می‌گیرد. در کنار هزینه‌های کلینیک باید هزینه رفت و آمد و زمان اختصاص داده را نیز مد نظر گرفت. در صورتی که با یک بار خرید زاپیامکس همه این هزینه‌ها برطرف می‌شود و نیازی برای رفتن به کلینیک نیست.

فواید زاپیامکس؛ از دست داروهایی شیمیایی خلاص می‌شوید

 فواید خرید زاپیامکس؛ راحتی خیال با استفاده از تکنولوژی آسان

یکی از دغدغه‌های فرزندان، نگهداری از والدین است. این نگرانی زمانی دوچندان خواهد شد که والدین به بیماری دچار شوند. وقتی پدر یا مادر با مشکلات حرکتی به خصوص درد زانو رو به رو شوند، فرزندان به فکر استخدام فرد مراقب خواهند بود. مراقبی که بتواند بر امور درمانی والدین نظارت داشته باشد. اما اگر شرایطی فراهم شود که والدین خودشان بتوانند کارهای مربوط به درمان را انجام دهند احتمالا بخش مهمی از دغدغه ها کم خواهد شد. استفاده آسان از زانو بند زاپیامکس این امکان را به کهنسالان می‌دهد که بدون نیاز به فرد دیگری، برای تسکین درد و درمان زانو، اقدام کنند. این موضوع یکی از مزایای زانو بند زاپیامکس به شمار می رود.

مزایای زانوبند زاپیامکس؛ درمانی سالم و آسان برای همه

امروزه ظهور تکنولوژی سبب شده تا زندگی ها راحت تر شود. تکنولوژی به کار رفته در زانوبند زاپیامکس سبب شده تا همگان با استفاده از مزایای زاپیامکس نیاز خود را در خانه برطرف کنند. این موضوع از جنبه های گوناگون بر زندگی افراد به ویژه کهنسالان اثر مثبت دارد. با آگاهی از فواید زاپیامکس می توانید این محصول را آسان تهیه کنید و در مدتی کوتاه  درد زانو را از بین ببرید. بهتر است بدانید که فروشگاه به طب آنلاین محصولی به نام پلاتینر نیز دارد که از همان تکنولوژی زاپیامکس یعنی UIC استفاده می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید پلاتینر وارد صفحه لینک شده شوید.

سوالات متداول درباره مزایای زانو بند زاپیامکس

 1. چرا زاپیامکس ما را از رفتن به فیزیوتراپی بی نیاز خواهد کرد؟

تکنولوژی به کار رفته در زانو بند زاپیامکس سبب شده تا شما دیگر به طی مسافت طولانی، صرف هزینه و وقت  برای مراجعه مکرر  به فیزیوتراپی بی نیاز شوید.

 1. خرید آنلاین زانوبند زاپیامکس را از کجا انجام دهیم؟

برای خرید اینترنتی زانوبند زاپیامکس به سایت‌های فروشگاهی اینترنتی مراجعه کنید و محصول را درب منزل تحویل بگیرید و هزینه آن را پرداخت کنید.

 1. قیمت زانوبند زاپیامکس اصل با هزینه ارسال آن چقدر است؟

قیمت زاپیامکس 2/960/000 تومان است و با خرید از به طب آنلاین هزینه ارسال آن به نقاط گوناگون ایران رایگان است.

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

3 دیدگاه در “مزایای زاپیامکس؛ زانوبندی به صرفه و مجهز به تکنولوژی روز دنیا!

 1. کاوه گفت:

  سلام. این موضوع که کار فیزیوتراپی رو انجام میده منطقیه. من تجربشو داشتم. واقعا تاثیرش یکیه. چون پر من 70 سالشه و مدت ها خودم می بردمش فیزیو تراپی. جواب اونچنانی نگرفتم. یه هفته است براش یه زاپپیامکس خریدم. .الان تو خونه خودش روزانه استفاده می کنه و خیلیم راضیه. در ضمن ممنونم از اینکه تو این بلبشوی بازار محصولو به موقع به دستم رسوندید.

 2. احمدی گفت:

  سلام. جالب بود. از یکی از شاگردام شنیده بودم درباره زاپیامکس. البته نه با این اطلاعات. چون زیاد سرپا هستم تو کلاسا دیگه تو مرز50 سالگی گمونم باید برم سراغ زاپیامکس. ازهمین سایت هم خرید زاپیامکس رو می تونم انجام بدم دیگه؟

 3. پرواز گفت:

  ممنونم از اطلاعات خوبتون خیلی برام جالب بود که همه تکنولوژی ها رو با هم داره. دوستان از خرید زاپیامکس تجربه خوبی داشتن. واجب شد منم یکیشو داشته باشم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *