مقالات

با دموکرافت(Democroft) جوش‌­های صورت از رو می‌­روند

دموکرافت | به طب آنلاین

دموکرافت آرزو را به واقعیت گره زده است. این شعاری است که امروزه با ورود تکنولوژی جامه عمل پوشیده و قرار است مرز انتظارات از کالاهای مربوط به زیبایی را جابه جا کند. با وجود تحولات علمی در دنیای جدید، همه منتظرند تا هر روز تکنولوژی، ارمغانی نو روانه بازار کند. این موضوع در زمینه زیبایی اهمیتی دوچندان می‌یابد و همه انتظار دارند کالاهایی را تهیه کنند که مشکلات پوستی مانند جوش‌ها را خیلی زود از بین ببرد و زیبایی را به پوستشان بازگرداند. دموکرافت محصولی جدید و حاصل جدید‌ترین تکنولوژی‌هاست که از میان تمام محصولات زیبایی مربوط به رفع جوش سر برآورده  و قرار است انتظارات برآورده نشده شما را در کوتاه ترین زمان برآورده کند. در این مقاله از مجله به طب آنلاین به بررسی دستگاه دموکرافت و نحوه کارکرد آن در رفع قطعی جوش‌های صورت می‌پردازیم.

دموکرافت، اعتماد به نفس و تکنولوژی

با مشاهده ناهمگونی‌ها در چهره­، افراد در هر سنی می‌کوشند تا این نازیبایی را از چهره پاک کنند. برای همین با دیدن نخستین جوش در صدد بر طرف کردن آن هستند. حقیقت این است که این رخ دادها، گاهی چنان تحمل ناپذیر است که روحیه افراد را تحت تاثیر قرار می‌دهد و اعتماد به نفسشان را پایین می‌آورد. پس وجود دستگاهی مانند دموکرافت که با جدید‌ترین تکنولوژی ها جوش‌ها را به طور قطعی از بین می‌برد نه تنها در سلامت پوست موثر است که روحیه افراد را نیز بهبود می‌بخشد. با پدید آمدن جوش روی صورت دیگر سراغ کرم یا صابون نخواهید رفت و پوستتان را با نوین‌ترین دست آوردهای علمی تعبیه شده در دستگاه دموکرافت درمان خواهید کرد.

با خرید دموکرافت(Democroft) از زیبایی تان مراقبت کنید

دموکرافت و جوش صورت | به طب آنلاین

مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی(Required)
شما به کدام درد مبتلا هستید؟!(Required)

ضایعات آکنه را می‌توان التهابی و غیر التهابی در نظر گرفت. ضایعات غیر التهابی به عنوان میکروکومدون شناخته می‌شوند که با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند. میکروکومدون‌ها می‌توانند به دلیل عواملی مانند کمبود اسید لینولئیک، ترشح بیش از حد آندروژن‌ها یا اسیدهای چرب آزاد اضافی ایجاد شوند. کومدون‌ها می‌توانند به صورت کومدون‌های بسته – پاپول‌های سفید با قطر کمتر از 0.5 سانتی‌متر( جوش سر سفید) و کومدون‌های باز، لکه‌های سیاه رنگدانه‌شده ( جوش سرسیاه) توسط ملانین ظاهر شوند که کراتین و رسوب چربی در فولیکول را نشان می‌دهند.

پاسچول‌ها شدیدترین نوع جوش پوستی به شمار می‌رود. پاسچول  پایه قرمز رنگ و مرکز سفید یا زرد رنگ دارد. این جوش صرفا در اثر واکنش شیمیایی باعث تحریک پوست خواهد شد. پاپول  نیز نوع دیگری از جوش است که به صورت برآمدگی‌های قرمز کوچک روی پوست ظاهر می­‍‌‍­شود.  اگر پاپول‌‌ها را فشار دهید،  ممکن است جای آن‌ها بماند و هیچ ‌گاه برطرف نشود. لطفاً به هیچکدام از انواع جوش ها دست نزنید. چون قرار است از این به بعد با دموکرافت این جوش ها را خیلی زود از روی صورتتان محو کنید. به طوری که حتی جای جوش باقی نماند. اما این دستگاه چگونه این کار را انجام خواهد داد؟

تکنولوژی دموکرافت موثرترین روش‌ غیر تهاجمی در حذف جوش‌های صورت

شاید باورش دشوار باشد که درون یک دستگاه کوچک با وزن کم و یک رابط که به ورودی یواس پی دار متصل می‌شود دنیایی از تکنولوژی نهفته است. فن آوری‌هایی که شما را از جلسات متعدد کلینیک‌ها و صرف هزینه‌های گزاف راحت کرده است تا جوش‌های صورت را با همان کیفیت کلینیک و حتی موثر‌تر و مقرون به صرفه‌تر از بین ببرید. این تکنولوژی شامل نوردرمانی و امواج یونی است.

blue light و red light در دستگاه‌ مراقبت پوستی خانگی دموکرافت

امروزه نور درمانی یکی از روش های موثری است که در کلینک ها برای حذف جوش مورد استفاده قرار می‌گیرد. حال از این تکنولوژی به شکلی موثر در دستگاه خانگی دموکرافت استفاده شده است. نورهای آبی و قرمز با طول موج ها و ضریب نفوذ متفاوت به لایه های پوست نفوذ می کنند و بدون هیچ گونه خطری جوش ها را به طور قطعی از بین می برند. در دستگاه‌ دموکرافت فناوری وجود دارد که باعث نفوذ عمیق نور در پوست خواهد شد؛ زیرا برای اثرگذاری بهتر طول موج‌ها نور باید به قسمت‌های از عمق پوست نفوذ کند. به گونه­ای که وقتی صحبت از عملکرد blue light و red light می‌شود، blue light باکتری‌های مولد جوش را از بین می‌برد. در حالی که red light التهاب را کاهش و گردش خون را افزایش خواهد داد. این عملکرد کلی این نورها ست که در ترکیبی موثر سبب از بین رفتن قطعی جوش ها پس از گذشت چند روز خواهند شد.

blue light و کاهش تولید چربی‌های زیر پوستی

blue light باعث می‌شود که غدد چربی، چربی کمتری تولید کنند، پوست را پاک کنند و سایر علائم جوش مانند قرمزی و التهاب را کاهش دهند. این روش درمانی بهترین عملکرد را روی آکنه‌های معمولی دارد و از آن می‌توان برای کاهش یا بهبود علائم بیماری‌های پوستی مانند قرمزی و التهاب استفاده کرد. باید گفت که از این روش درمانی می‌توان برای قسمت‌های بزرگتر پوست صورت، کمر و نقاط دیگر بدن نیز بهره گرفت. این نور با طول موج 415 نانومتر وارد دومین لایه پوست خواهد شد و به مرور چربی های انباشته شده را از بین خواهد برد تا اثری از جوش باقی نماند.

red light و ازبین بردن  قطعی جای جوش‌ها در سطح پوست

به طور کلی استفاده از red light باعث تحریک سلول‌ها به افزایش گردش خون و به حداقل رساندن جای زخم‌ها خواهد شد. این نور با افزایش انرژی سلولی، شرایط مناسبی را برای ترمیم پدید می آورد و سبب تحریک سلول ها به تولید کلاژن خواهد شد. به این ترتیب دیکر مجالی برای تجمع چربی دوباره نخواهد بود و شما با استفاده مکرر از دموکرافت برای همیشه پوستی سالم و بدون جوش خواهید داشت.

امواج یونی و تاثیر آن بر از بین بردن سریع  انواع جوش‌های صورت

یکی دیگر از تکنولوژی‌های به کار رفته در دموکرافت، الکترواستاتیک یا امواج یونی است. یون درمانی یکی از دست آوردهای نوینی است که در درمان جوش ها بسیار موثر است و به همین منظور در دستگاه دموکرافت تعبیه شده تا در ترکیب با نورها با ضریب اطمینان بسیار بالا جوش ها و جای جوش ها را از بین ببرند و مجالی برای تشکیل دوباره جوش باقی نگذارند. این یون ها شامل یون های مثبت و منفی است که به طور همزمان در طول مدت استفاده توسط دستگاه تولید می‌شوند و به پاکسازی پوست شما می‌پردازند. یون‌های مثبت در این پروسه به پاکسازی عمیق پوست می‌پردازند و یون‌های منفی زیر پوست را جذب می‌کنند تا این یون‌های آزاد مجال گرد هم آمدن و تشکیل جوش را نداشته باشند. یون‌های  منفی نیز یون‌های مثبت سرگردان را به خود جذب خواهند کرد و اینگونه رطوبت پوست را نگه می‌دارند و جذب مواد مغذی را تسهیل خواهند کرد تا شما پوستی صاف و درخشان داشته باشید.

نکات مهم هنگام استفاده از دستگاه دموکرافت(Democroft)

دموکرافت و زیبایی بعد از استفاده | به طب آنلاین

پوست عضو حساسی از بدن است که باید به خوبی و با بهترین ابزار از آن مراقبت کنید. هرچه حساس‌تر باشید بی شک بیشتر به دموکرافت علاقه‌مند خواهید شد. روزانه سه بار باید از این دستگاه در طول روز استفاده کرد. پس از اتصال این دستگاه به ورودی یو اس پی، دموکرافت آماده استفاده است. این دستگاه را به مدت ده دقیقه در محل جوش قرار دهید. سپس دستگاه را در محل دیگری از پوست صورت که جوش زده قرار دهید و بگذارید ده دقیقه بماند. همینطور دستگاه را به بخش دیگر جوش زده صورت بچسبانید. یادتان باشد قبل از استفاده هیچ مواد آرایشی نباید روی صورت باقی مانده باشد.

پرسش‌های متداول در زمینه خرید دستگاه دموکرافت

چگونه از اصل بودن دستگاه دموکرافت مطمئن شویم؟

با خرید از فروشگاه‌های مورد اطمینان و نمایندگی‌های مجاز این دستگاه با خیال آسوده از این دستگاه استفاده کنید.

درمان جوش‌ها با دموکرافت چه مدت طول می‌کشد؟

یکی از سریع‌ترین نتایج درمان آکنه، درمان غیر تهاجمی دمو کرافت است. پس از تنها چند روز، بسیاری از افراد آکنه کمتری را گزارش می‌کنند. دستگاه‌های کوچک و دستی دموکرافت فرد را قادر می‌سازد تا مناطق مستعد جوش را دقیقا درمان کند.

آیا این دستگاه برای پس از درمان هم موثر است؟

استفاده مکرر از دموکرافت سبب می‌شود تا از ایجاد دوباره جوش جلوگیری شود.

 

 

 

 

 

 

 

امتیاز شما به این مقاله

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *